کابینت مدرن طرح چوب
19
آوریل

طراحی کابینت

طراحی کابینت آشپزخانه

شما آشپزخانه ای می خواهید که زیبا به نظر برسد و به طور مستقیم با سبک زندگی شما کار کند، و اینجاست که ما وارد آن می شویم. بازسازی آشپزخانه یک سرمایه گذاری بزرگ در زمان و هزینه است. طراح شما آشپزخانه جدید شما را با توجه به رویکرد طراحی و نیازهای سبک زندگی شما طراحی می کند و از دانش و تخصص خود برای ماندن در بودجه شما استفاده می کند. برنامه ریزی مالی بخش مهمی از هر فرآیند بازسازی است و طراح شما به شما کمک می کند تا در عین دستیابی به چشم انداز نهایی خود، بودجه خود را حفظ کنید.کابینت‌ها و طرح‌ها می‌توانند به شما کمک کنند زیبایی‌شناسی منحصربه‌فرد خود را با قیمت‌های مختلف با کابینت‌هایی از Wood-Mode، Brookhaven، کابینت‌های آمریکای شمالی، کابینت بریج‌وود، و کانیون کریک نشان دهید.

یکی از دشوارترین عناصر برای طراحی یک آشپزخانه جدید می تواند تلاش برای “تجسم” فضای جدید شما قبل از ساخت و ساز باشد. یک ثانیه نزدیک احتمالاً سعی می کند اطمینان حاصل کند که کابینت های صحیح را برای تحقق بخشیدن به آن چشم انداز سفارش می دهید. از آنجایی که ممکن است به یک برنامه CAD (طراحی به کمک کامپیوتر) دسترسی نداشته باشید، با مشورت با طراحان مسلط به این زمینه برای شکل دادن به طراحی آشپزخانه جدید خود، هر گونه ناامیدی را کاهش دهید.
ایده های طراحی کابینت خود را زنده کنید.

هنگام ساخت طرح های طراحی کابینت، می خواهید فضای آشپزخانه ای را ایجاد کنید که به همان اندازه زیبا و کاربردی باشد. اگرچه ممکن است تصوری از اینکه می‌خواهید فضای جدیدتان چگونه به نظر برسد، داشته باشید، جستجوی کمک در طراحی کابینت از یک متخصص می‌تواند در انتخاب کابینت‌هایی که از نظر نسبت و مقیاس متعادل هستند مفید باشد. یک طراح همچنین عوامل طراحی خاصی را توضیح می دهد که می تواند بر ظاهر آن کابینت ها در فضای جدید شما تأثیر بگذارد.

در اینجا اطلاعاتی وجود دارد که توضیح می دهد چگونه یک طراح حرفه ای ایده های طراحی کابینت شما را در طول بازسازی آشپزخانه شما زنده می کند. دانستن این اصول طراحی کابینت و اتاق به شما کمک می کند تا چیدمانی را انتخاب کنید که برای شما و خانواده شما مناسب باشد.

آنچه می توانید از طراح کابینت خود انتظار داشته باشید:

علاوه بر ارائه طرح های طراحی کابینت برای سبک درب، نوع چوب و انتخاب رنگ، یک طراح معمولاً سه نوع سند را برای بررسی شما آماده می کند، از جمله پلان طبقه، نقشه ارتفاعی تمام دیوارهایی که کابینت را دریافت می کنند، و نمای پرسپکتیو از یک یا چند نقطه دید در داخل فضا.

حتما این مطلب را بخوانید  معرفی انواع کابینت جدید موجود در بازار

در زیر مروری بر اسناد طراحی کابینت است که یک طراح معمولا ارائه می دهد. در دسترس بودن این اسناد معمولاً منوط به قرارداد قراردادی و/یا پیش پرداخت به طراح شما است.

پلان طبقه

یک پلان زمین، چیدمان دیوار را از بالا نشان می دهد و طرح کلی تمام اجزایی که فضا را پر می کند، مانند کابینت های پایه، کابینت های دیواری و کابینت های بلند را نشان می دهد. گاهی اوقات روشنایی و جزئیات الکتریکی نیز در پلان طبقه نشان داده می شود.

ارتفاع

یک نقاشی “مسطح” هر دیوار کابینت را طوری نشان می دهد که انگار ایستاده اید و رو به روی آن هستید. این نمای ارتفاعی برای دیدن جزئیات اجزای کابینت که در نمای پلان طبقه قابل مشاهده نیستند خوب است. همچنین برای تعیین ارتفاع اجزای مختلف در داخل اتاق خوب است.

چشم انداز

ترسیم پرسپکتیو طرحی است که “سه بعدی” یا سه بعدی باشد. این اتاق را طوری نشان می دهد که در واقع از منظر شخصی با قد 5 فوت و 6 اینچ دیده می شود. نقشه‌های پرسپکتیو طرح‌های طراحی کابینت جزئیاتی مانند مناطقی که عمق آن‌ها افزایش یا کاهش یافته است، کیفیت ابعادی فراتر از آنچه در نقشه‌های ارتفاعی گنجانده شده است را ارائه می‌دهد.

آزمایش ایده های طراحی کابینت

ایده خوبی است که چیدمان طرح کابینت پیشنهادی را در فضای واقعی آزمایش کنید. اگر فضا خالی باشد، این کار را می توان به راحتی به روش های مختلف انجام داد که در زیر توضیح داده شده است.

نوار اندازه گیری

برای نشان دادن محل قرارگیری کابینت‌ها، لوازم خانگی یا قطعات مبلمان، به پلان طبقه تکمیل‌شده با استفاده از یک متر و نوار پوششی مراجعه کنید.

روزنامه

صفحات روزنامه را به اندازه قطعات کابینت، لوازم و مبلمان مختلف تا کنید و سپس صفحات را در داخل فضا حرکت دهید. این یک راه عالی برای تعیین اینکه یک جزیره مرکزی در آشپزخانه شما چقدر بزرگ است، یا یک کمد دیواری جدید و قفسه های کتاب در اتاق خانواده شما چقدر باید باشد.

اگر کابینت های موجود در حال حاضر در جای خود هستند، ممکن است مجبور شوید کمی بداهه بسازید. هم می توان از نوار و روزنامه برای ترسیم کابینت ها، لوازم خانگی یا مبلمان جدید استفاده کرد و به شما کمک می کند فضای جدید خود را تجسم کنید.

حتما این مطلب را بخوانید  کابینت نقش موثر در دکوراسیون خانه

نکته ای که باید بدانید این است که چند مسئله بیشتر از تکمیل یک پروژه بازسازی آشپزخانه و درک اینکه همه اقلام آشپزخانه شما مکانی برای سکونت دارند، سودمندتر است. فضای ذخیره سازی خوب در آشپزخانه فراتر از داشتن کابینت های زیاد است. تقریباً همه آشپزخانه‌ها کابینت دارند، اما این کابینت‌ها همیشه آن نوع ذخیره‌سازی هوشمند و استراتژیک را فراهم نمی‌کنند که باعث می‌شود آشپزخانه به حداکثر کارایی خود عمل کند. دستیابی به یک آشپزخانه رویایی اغلب مربوط به ویژگی های ذخیره سازی و لوازم جانبی است که در آن کابینت ها قرار می گیرد.
طراحی یک آشپزخانه جدید فراتر از انتخاب کابینت و میز است. نحوه تناسب و عملکرد آشپزخانه در خانه و تأثیرات فناوری و گزینه های پایداری به اندازه انتخاب پالت رنگی عالی برای یک طراحی موفق ضروری است. ترندهای رنگ کابینت فقط بر رنگ محبوب آن لحظه متمرکز نیست. علاوه بر این، آنها نمایانگر احساسی هستند که مردم در داخل خانه خود می خواهند. محیط کنونی و اینکه صاحب خانه چگونه می خواهد در حال حاضر و آینده زندگی کند به احساس کلی کمک می کند.

طراحی کابینت اصولی با دکوپازل

صاحبان خانه به طور فزاینده ای تصمیم می گیرند به جای جستجوی خانه جدید در خانه های فعلی خود به زندگی ادامه دهند، و روند طراحی کابینت در حال تغییر است تا آشپزخانه ها و حمام های کاربردی را که با هدف، سبک و عملکرد کلی در خط مقدم طراحی شده اند، منعکس کند. کابینت های امروزی نه تنها از نظر ظاهری عالی به نظر می رسند، بلکه خواسته های صاحب خانه ها برای سازماندهی بهتر، ذخیره سازی بیشتر و سهولت استفاده را برآورده می کنند.

کابینت افقی

آشپزخانه هایی که با کابینت در جهت افقی طراحی شده اند به طور پیوسته در حال افزایش محبوبیت هستند. افزودن درج‌های سازمانی و کشوهای دسترسی آسان به این کابینت‌های پایه عریض، ظاهر کلی افقی را بهبود می‌بخشد و در عین حال مهار درهم و برهمی را آسان می‌کند.

خطوط پاک و طراحی ظریف

برای تحقق انعطاف پذیری طولانی مدت در طراحی، طرح های کابینت با استفاده از جزئیات ظریف به ظاهری ساده تر تغییر می کنند. این روند ثابت می کند که کابینت مدرن امروزی یک انتخاب محبوب در خانه ها است.

مطالب مرتبط: