طرح های مختلف جهت دیزاین Tv wall
06
فوریه

طرح های مختلف جهت دیزاین Tv wall

 تی وی وال TV Wall

آشنایی با طرح های مختلف جهت دیزاین Tv wall

اگر به دنبال ایجاد تغییر دکوراسیون خانه ی تان هستید و می خواهید که فضای خانه از حالت یکنواختی خود خارج شود و جلوه ی زیبا و خاص پیدا کند بهترین و مناسب ترین راه برای ایجاد این تغییر، تغییر دادن دکوراسیون دیواری که در آن میز تلویزیون و تلویزیون قرار دارد می باشد.

این تغییر دکوراسیون در مقایسه با سایر روش ها هم از نظر اقتصادی به صرفه بوده و هم چنین راحت و بدون دردسر می باشد. اغلب افراد بر این باور هستند که جایی که تلویزیون در آن نقطه قرار دارد به عنوان نقطه ی کانونی منزل محسوب می شود که دلیل آن هم این است که در مدت زمان زیادی نگاه افراد به آن قسمت خانه می باشد، بنابراین توصیه می شود که برای طراحی Tv wall از طراحی خاص و چشم نوازی در نظر بگیرید تا دکوراسیون خانه تغییر کند و جلوه ی خاصی پیدا کند.

طراحی Tv wall با کاغذ دیواری

طراح تی وی وال با کاغذ دیواری ساده ترین و مقرون به صرفه  ترین روش های برای دیزاین می باشد. توصیه می شود که برای نصب کاغذ دیواری از افراد ماهر استفاده کنید تا زیبایی آن بیشتر شود. البته درست است که کاغذ دیواری مانند گذشته در منازل استفاده نمی شود اما با این حال برخی افراد طرفدار آن هستند.

طراحی Tv wall با سنگ آنتیک

از سنگ های آنتیک هم می توان در دکوراسیون داخلی استفاده کرد و هم در دکوراسیون خارجی. تی وی وال یکی از فضاهای دکوراسیون داخلی است که می توان از این سنگ ها برای دیزاین آن استفاده کرد، سنگ های آنتیک در مدل های متفاوتی وجود دارند که مدل سه بعدی آن بسیار زیبا و پر طرفدار می باشد. البته برخی این سنگ ها را با نام سنگ های دکوراتیو می شناسند.

حتما این مطلب را بخوانید  کابینت کلاسیک

طراحی Tv wall با استفاده از رنگ های خاص و زیبا

یکی دیگر از شیوه های آسان و راحت برای طراحی Tv wall استفاده از یک رنگ کردن آن می باشد. با استفاده از یک رنگ خاص و زیبا می توانید جلوه ای زیبا به فضای خانه بدهید البته لازم به ذکر است که هنگام انتخاب رنگ برای تی وی وال باید به موارد مهمی دقت کنید مانند داشتن هارمونی و تناسب میان رنگ مورد نظر با سایر اجزای خانه.

آیا می دانید: طراحی سه بعدی چیست؟

طراحی تی وی وال با استفاده از کناف

اگر دنبال این هستید که با هزینه ای کم در دکوراسیون خانه تغییر چشمگیری ایجاد کنید پیشنهاد ما به شما این است که از ورق های کناف استفاده نمایید. کناف ها در واقع روکش کاغذی و به نوعی پنل گچی می باشد که برای قسمت های خاص خانه استفاده می شود هم چنین از آنها به عنوان سقف و دیوارهای کاذب استفاده می شود به عنوان مثال اگر کناف تی وی وال همراه با نور پردازی باشد می تواند به لوکس شدن دکوراسیون خانه ی تان کمک زیادی بکند.

طراحی تی وی وال با ام دی اف

طراحی تی وال با ام دی اف مزیت های زیادی دارد مانند عایق بودن در برابر صدا و مشخص نبودن آلودگی و گرد و غبار. معمولا طرح هایی که زرق و برق زیادی دارند بعد از مدتی خسته کننده می شوند و دلزدگی ایجاد می کند و هم چنین موجب عدم تمرکز می شود.