14
مارس

معرفی عوامل موثر بر قیمت تخت کمجا 😍بهترین و ارزان ترین

قیمت تخت کمجا بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. امروزه با افزایش جمعیت و تعداد خانه های مسکونی متراژ خانه ها کاهش پیدا کرده است. متراژ اتاق خواب ها هم به نسبت گذشته بسیار کمتر شده است. امروزه اغلب افراد در خانه های آپارتمانی و کوچک زندگی می‌کنند. وسایل کمجا از قبیل تخت خواب تاشو و مبلمان تاشو و … بسیار مورد توجه این خانواده ها قرار گرفته است. به همین دلیل امروزه استفاده از تخت خواب های کمجا بسیار رایج شده است. این نوع تخت خواب های تاشو برای اتاق خواب های با فضای کم بسیار ایده آل هستند. تخت خواب های تاشو در مدل و رنگ های متفاوت در بازار موجود می باشند. قیمت تخت کمجا با توجه به جنس و نوع آن متفاوت است. شما می‌توانید بر اساس نیاز و بودجه خود تخت خواب تاشو را انتخاب کنید. استفاده از تخت کمجا باعث می شود شما بتوانید از فضای کم اتاق خواب خود بهترین بهره را ببرید. توصیه می کنیم قبل از انتخاب تخت تاشو در رابطه با قیمت تخت کمجا و مشخصات و ویژگی های آن اطلاعات کافی را بدست آورید. در اینجا قصد داریم شما را با تخت تاشو و قیمت تخت کمجا بیشتر آشنا کنیم.

بررسی قیمت تخت کمجا

یکی از راهکارهای اساسی برای مبارزه با کمبود فضا در اتاق خواب های امروزی استفاده از تختخواب های تاشو است. امروزه از اتاق خواب ها علاوه بر خوابیدن برای انجام کارهای متفرقه استفاده می کنند. بهتر است وسایل داخل اتاق خواب به گونه‌ای باشد که فضای آن مرتب و منظم به نظر برسد. از طرفی بخش زیادی از اتاق خواب توسط تخت اشغال می شود. توصیه می کنیم در انتخاب مدل تخت خواب برای اتاق خواب های بزرگ و کوچک نهایت دقت را داشته باشید. تخت خواب ها در مدل های مختلف از قبیل معمولی و تاشو در بازار موجود هستند. افرادی که تمایل دارند تخت خواب را به مدت چند ساعت از فضای اتاق خود حذف کنند بهتر است از تخت خواب های تاشو استفاده کنند. ساختار این نوع تخت به گونه ای است که در صورت نیاز می توانید آنها را باز کنید و برای خواب از آن استفاده کنید. اما در مواقع عدم نیاز به تخت خواب می توانید آن را از فضای اتاق جمع کنید. از طرفی انواع مختلف و طرح های متفاوتی از تخت تاشو در بازار موجود است. قیمت تخت کمجا با توجه به متریال بکار رفته در ساختار آن و جنس و کیفیتی که دارد تعیین می شود. شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید جنس و نوع تخت تاشو را انتخاب کنید. زیرا قیمت انواع مختلف تخت کمجا با یکدیگر تفاوت دارند. تخت خواب های تاشو در انواع مختلفی از قبیل تخت خواب تاشو یک نفره، تخت خواب تاشو دو نفره، تختخواب تاشو نوجوان، تخت خواب تاشو کودک، تخت خواب تاشو دو طبقه و تخت خواب تاشو افقی در بازار موجود هستند. قیمت تخت کمجا با توجه به مدل آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت تخت کمجا باید با مشاورین فروش تماس بگیرید.

مدل تخت خواب های تاشو دونفره مناسب اتاق خواب زوجین می باشد. این مدل تخت خواب ها زیبایی و جذابیت بسیار بالایی دارند. مدل تخت خواب های تاشو یک نفره در طرح های متفاوتی در بازار موجود هستند. شما می توانید بر اساس سایر وسایل موجود در اتاق خوابتان طرح و رنگ تخت خواب را انتخاب کنید. برخی از تخت خواب های تاشو یک نفره به صورت کاربردی طراحی شده اند. استفاده از این تخت خواب ها برای اتاق خواب های با فضای کوچک بسیار ایده آل می باشند.

تخت تاشو چیست؟

انواع مختلفی از تخت خواب در بازار موجود  است. هر کدام از این تخت ها ویژگی های خاص خود را دارند. از میان تخت خواب ها می توان به تخت خواب های دو طبقه، یک نفره و دو نفره اشاره کرد. هر کدام از این تخت خواب ها برای اتاق خواب خاصی مناسب هستند. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود و بودجه ای که در اختیار دارید نسبت به خرید تخت خواب تاشو اقدام کنید. ماهیت اصلی این نوع تخت خواب ها به گونه ای است که مناسب اتاق خواب های با فضای کم هستند. اگر بخواهیم نسبت به گذشته و ساختمان های قدیمی مقایسه‌ای داشته باشیم خواهیم فهمید که اتاق خواب های امروزی بسیار کوچکتر شده اند. فضای کم باعث شده است برخی از تجهیزات دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها دچار تغییر و تحول شوند. یکی از تجهیزات اتاق خواب ها که دچار تغییر اساسی شده است تخت خواب می باشد. امروزه تخت خواب ها مناسب با فضاهای کوچک طراحی می شوند. استفاده از این تخت خواب ها سبب شده است کاربران در طول روز فضای بیشتری در اختیار داشته باشند. تخت تاشو قابل باز و بسته شدن است. کاربران در صورت نیاز می توانند آن را باز کنند. اما در صورت عدم نیاز به تخت خواب می توانند آن را جمع کرده و به شکل کمد لباس و یا کتابخانه در بیاورند. در اینصورت فضای بیشتری در اختیار کاربران قرار می گیرد. ساختار منحصر به فرد این تخت خواب ها سبب افزایش کارایی آن ها شده است. از طرفی قیمت تخت کمجا با توجه به کارایی آن بسیار مناسب می باشد.

عوامل مختلف موثر بر قیمت تخت کمجا

قیمت تخت کمجا با توجه به فاکتورهای مختلفی از قبیل جنس، اندازه، نوع ساخت، کیفیت متریال بکار رفته در ساختار آن، یراق و … تعیین می شود. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات ارز قیمت تخت خواب ها ثابت نیست. قبل از خرید تخت تاشو بهتر است با مشاورین و کارشناسان فروش تماس بگیرید. همچنین با مقایسه تختخواب های تاشو مختلف می‌توانید انتخاب ایده آل تری داشته باشید. برای مثال عرض تخت تاشو دو نفره نسبت به تخت خواب های تاشو یک نفره بیشتر است. تخت خواب های دو نفره و تک نفره از نظر ساختار جنس و یراق مشابه یکدیگر هستند. تنها تفاوت آن ها عرض بیشتر تخت خواب های دو نفره است.  قیمت تخت کمجا دو نفره نسبت به تخت خواب های تک نفره بیشتر می باشد. معمولاً کودکان به فضای بیشتری برای بازی کردن در اتاق خواب های خود نیاز دارند. تخت تاشو کودک این امکان را برای آن فراهم می کند که فضای بیشتری در اختیار داشته باشد. طرح ها و رنگ های این نوع تخت خواب ها متفاوت است. شما می توانید متناسب با خلق و خوی کودک دلبند خود رنگ و طرح تخت خواب تاشو را انتخاب کنید. تخت تاشو دو طبقه یکی از مدل های جدید تخت خواب های تاشو است. این نوع تختخواب ها ساختار بسیار مقاومی دارند. همچنین استفاده از این نوع تخت خواب ها سبب افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما می شود. تخت تاشو دیواری یکی دیگر از مدل های تخت تاشو در بازار است. این مدل تخت خواب منحصر به فرد می باشد. تخت تاشو دیواری با توجه به شرایط و نیاز شما ساخته می شود. زمانی که به تخت خواب نیازی ندارید می توانید آن را به سمت دیوار جمع کنید. این مدل تخت خواب دقیقا مانند یک کمد لباس با یک کتابخانه قابل جمع شدن است. قیمت تخت کمجا در مدل هایی که معرفی کردیم متفاوت می باشد.

حتما این مطلب را بخوانید  دکوراسیون داخلی

تخت تاشو ارزان

در ساخت تخت خواب تاشو از مواد مختلفی از قبیل چوب و یراق و در  طرح های مختلف استفاده می کنند. تمامی موارد ذکر شده بر قیمت تخت کمجا موثر می باشد. با توجه به اینکه از چه چوبی برای ساخت تخت استفاده می کنند و یا یراق آن داخلی باشد یا خارجی قیمت تخت کمجا تفاوت پیدا خواهد کرد. استفاده از متریال خارجی سبب افزایش قیمت تخت کمجا خواهد شد. شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید از مواد ارزان تر برای ساخت تخت کمجا استفاده کنید.

معایب تخت کمجا

این نوع تختخواب ها به وسیله یک اهرم جمع می شوند. زمانی که متریال به کار رفته در این نوع تخت خواب ها کیفیت نداشته باشد عملکرد تخت خواب بسیار کاهش پیدا می‌کند. در برخی موارد نصاب ها با استفاده از یراق و شیوه نصب نامناسب کارایی تخت تاشو را کاهش می دهند. بنابراین به هنگام جمع شدن تخت خواب به سختی و به همراه سر و صدا جمع می شود. می توان گفت از معایب اصلی این تخت خواب ها شیوه نصب نامناسب و استفاده از یراق بی کیفیت است که بعد از مدت زمان کوتاهی کیفیت و کارایی تخت خواب کاهش پیدا می‌کند. بنابراین باز و بسته شدن این نوع تخت خواب ها با گذر زمان بسیار سخت می شود. طول عمر این نوع تخت خواب ها برخلاف سایر تخت خواب ها کمتر می باشد.

مزایای تخت کمجا

از مزایای اصلی این نوع تخت خواب ها این است که در مواقع عدم نیاز به تخت خواب می توانیم آن را جمع کنیم. به گونه ای که تخت خواب مانند یک کمد روی دیوار قرار می گیرد. استفاده از تخت خواب های تاشو سبب ایجاد زیبایی  چشمگیر دکوراسیون داخلی اتاق خواب می شود.  بنابراین افرادی که نیاز به تخت خواب دارند اما فضای کافی در اختیار ندارند می‌توانند از این مدل تخت خواب ها استفاده کنند. این تخت خواب ها به سه صورت تخت کمجا یک نفره، تخت کمجا دو نفره و تخت کمجا دو طبقه در بازار موجود هستند. قیمت تخت کمجا با توجه به مدل آن متفاوت است.

قیمت تخت کم جا

قیمت تخت کمجا با توجه به کارایی که دارد بسیار مناسب می باشد. استفاده از تخت خواب های تاشو یک راهکار اساسی برای مبارزه با کمبود فضا در اتاق خواب های امروزی به حساب می آیند. شما می توانید علاوه بر خوابیدن کارهای دیگری در اتاق خواب خود انجام دهید. از طرفی چیدمان وسایل داخل اتاق در مرتب نشان دادن فضای اتاق موثر هستند. از آنجاییکه بخش عظیمی از اتاق خواب ها توسط تخت اشغال می شود شما باید با توجه به فضای اتاق خود تختخواب را انتخاب کنید. تخت خواب ها در انواع مختلف در بازار موجود هستند. افرادی که از تخت خواب به مدت زمان کوتاه برای خوابیدن استفاده می کنند بهتر است از تخت خواب های تاشو استفاده کنند. در اینصورت موقع استفاده از تخت خواب می توانید آن را باز کنید و در صورت نیاز نداشتن به تخت خواب آن را جمع کنید. موقع جمع کردن تخت خواب می توانید سایر کارهای خود را در اتاق انجام دهید.

قیمت تخت کمجا بر اساس متریال به کار رفته در ساختار آن تعیین می شود. هر چقدر جنس و کیفیت تخت بهتر باشد قیمت تخت کمجا گران تر خواهد بود. شما می‌توانید بر اساس فضایی که دارید نوع تخت تاشو را انتخاب کنید. قیمت تخت کمجا با توجه به مدل و طرح آن متفاوت است. از طرفی تخت خواب های تاشو در انواع مختلفی از قبیل تخت خواب تاشو دو نفره، یک نفره، کودک، نوجوان و دو طبقه در بازار موجود می باشند. قیمت تخت کمجا با توجه به مدلی که دارد متفاوت است.

تخت کمجا چیست؟

این نوع تخت خواب ها بسیار سبک هستند و در صورت نیاز می توانید آن ها را جمع کنید. استفاده از تخت خواب های تاشو برای افرادی که مشکل کمبود فضا دارند بسیار ایده آل است. تخت خواب های تاشو در رنگ و سبک های مختلفی تولید می شوند. برخی از مدل های تخت خواب های تاشو دارای کشو، روشنایی و موارد دیگر هستند. استفاده از تخت خواب تاشو باعث می‌شود که شما فضای باز بیشتری در اختیار داشته باشید. زیرا  تخت خواب بخش عظیمی از فضای اتاق را به خود اختصاص می دهد. شما با استفاده از تخت خواب های تاشو می توانید به معنای واقعی فضای خود را باز نگه دارید. با استفاده از تخت خواب های تاشو می توانید برای اتاق خواب خود چندین هدف داشته باشید. برای مثال موقع جمع کردن تخت خواب می‌توانید از فضای اتاق خواب به عنوان فضای کار و یا ورزش استفاده کنید. همچنین شما می توانید از اتاق به عنوان اتاق مهمان استفاده کنید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی تخت خواب های تاشو کاربردی تر، ایمن تر و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند. این نوع تخت خواب ها بر روی دیوار جمع می شوند در عین حال هیچ صدمه ای به دیوار وارد نمی کنند. شما می توانید در صورت لزوم تخت خواب را به مکان جدیدی انتقال دهید.

قیمت تخت کم جا

مکانیزم جمع شدن تخت خواب تاشو

دو مکانیزم اصلی برای باز و بسته کردن تخت خواب های تاشو وجود دارد. در برخی از تخت خواب ها از فنر و  در برخی دیگر از تخت خواب ها از پیستون برای باز و بسته کردن تخت خواب استفاده می کنند.

حتما این مطلب را بخوانید  کابینت مدرن

مکانیزم فنری تخت تاشو: مکانیزم فنری قادر است وزن بسیار زیادی را تحمل کند. شما می توانید به راحتی تنش در فنر ها را تنظیم کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید به راحتی فنرهای تخت خواب را تعویض کنید. پایه ها در این مدل تخت خواب ها سیستم محوری دارند. درصورت کشیدن پایه ها به سمت بیرون می توانید تخت خواب را به حالت افقی به سمت پایین بیاورید. تخت خواب تاشو با مکانیزم فنری می‌تواند به صورت تکی یا دوبل باشد.

مکانیزم پیستونی تخت تاشو: این نوع این مکانیزم روش آسان تر جهت تنظیمات لازم در تخت تاشو به حساب می آید. در پیستون ها از فشار گاز یا فشار هوا استفاده می کنند. ایمنی تخت خواب های با مکانیزم پیستونی بسیار بیشتر از مکانیزم فنری است. زیرا این نوع تخت خواب ها مکانیزم قفل شدن دارند. شما می توانید در صورت نیاز تخت خواب را به صورت قفل در بیاورد. این نوع مکانیزم نسبت به مکانیزم فنری فضای کمتری به خود اختصاص می دهد.

چه موقع باید از تخت خواب تاشو استفاده کنیم؟

تخت خواب های تاشو ایمن و انعطاف پذیر هستند. معمولاً از تخت تاشو برای اتاق مهمان و اتاق کودک بسیار استفاده می‌شود. از آنجایی که قرار نیست مهمان ها در تمام طول سال در منزل شما بمانند شما می توانید در صورت وجود مهمان تخت خواب تاشو را بیرون بکشید و در صورت رفتن مهمان ها مجدداً تخت را ببندید. همچنین استفاده از تخت خواب های تاشو برای اتاق کودکان بسیار ایده آل است. استفاده از این تخت خواب ها باعث می‌شوند کودکان فضای بیشتری برای بازی کردن در اختیار داشته باشند. به طور کلی افرادی که با کمبود فضا مواجه هستند می توانند این مدل تخت خواب ها را انتخاب کنند. قیمت تخت کمجا نسبت به سایر تخت خواب های موجود در بازار کمتر است. شما می توانید با بودجه ای کم تخت خواب مورد نظر خود را سفارش دهید. توصیه می کنیم تخت خواب تاشو را با توجه به فضای اتاق انتخاب کنید.

قیمت تخت کم جا

آیا تخت خواب های تاشو خطرناک هستند؟

در برخی موارد در صورت بسته شدن ناگهانی تخت خواب ممکن است به فرد آسیب برسد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی تخت خواب های تاشو با مکانیسم‌های مجهز به قفل شدن تولید می شوند. بنابراین شما دیگر نگرانی بابت بسته شدن یک دفعه ای تخت خواب نخواهید داشت. توصیه می کنیم که صبح با دقت از تخت خواب خارج شده و به درستی تخت خواب را قفل کنید.

آیا تختخواب های تاشو راحت هستند؟

این نوع تخت خواب ها بسیار راحت و مناسب می باشند. بهتر است بدانید که راحتی تخت خواب های تاشو به جنس و کیفیت تشک آنها بستگی دارد. با پیشرفت تکنولوژی و مکانیزم های بکار رفته در این مدل تخت خواب ها باز و بسته کردن آن ها بسیار راحت و آسان است. شما می توانید در مدت زمان کوتاه و به راحتی تخت را باز کرده و یا ببندید. کارایی راحت و آسان این مدل تخت خواب ها سبب افزایش کارایی آن ها شده است.

مزایای استفاده از تخت تاشو

یکی از مزایای استفاده از تخت تاشو صرفه جویی در فضا می باشد. امروزه با افزایش جمعیت و خانه های آپارتمانی با وسعت کم استفاده از تخت کمجا ایده آل به نظر می رسد. شما می توانید به راحتی در طول روز زمانی که به استفاده از تخت نیازی ندارید آن را جمع کنید. سپس در فضای باز اتاق  سایر کارهای خود را انجام دهید. در اینصورت فقط شب ها اتاق شما به اتاق خواب تبدیل می شود. از دیگر مزیت های استفاده از تخت خواب های تاشو این است که از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند. قیمت تخت کمجا با توجه به مزیت های آن ستودنی است. بنابراین شما می توانید با صرف هزینه کم تخت خواب مناسبی را خریداری کنید. این مدل تخت خواب ها در انواع و طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. تنوع این محصول باعث شده است تمامی نیاز مشتریان برطرف شود. شما می توانید رنگ و طرح این مدل تخت خواب را با توجه به فضای اتاق خواب خود انتخاب کنید.

قیمت تخت کم جا

عوامل مختلف موثر بر قیمت تخت کمجا

موقع انتخاب تخت کمجا تمامی عوامل موثر بر قیمت تخت کمجا برای شما سوال خواهد بود. می توان گفت مهم ترین دغدغه خریداران قیمت محصول مورد نظر است.  قیمت تخت کمجا براساس عوامل مختلف از قبیل کیفیت متریال به کار رفته در ساختار تخت، اندازه، طرح، جنس و یراق آلات بکار رفته در آن مشخص می‌شود. نوع چوب بکار رفته در ساختار تخت بر قیمت تخت کمجا موثر است. چوب درختان مختلف هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. بنابراین استفاده از هر کدام از این نوع چوب ها در کیفیت و تعیین قیمت تخت کمجا موثر خواهد بود. برخی از چوب درختان از سایر کشورها وارد می شوند. وارد کردن ماده اولیه سبب افزایش قیمت تخت کمجا خواهد شد. استفاده از یراق آلات خارجی گران تر از نوع ایرانی می باشد. یکی از عوامل تعیین کننده قیمت تخت کمجا برند آن است. بسیاری از برندها با جلب اعتماد مشتریان قیمت های بیشتر از قیمت عرف بازار بر روی محصولات خود قرار می دهند. البته کالاهای برندهای نام آشنا از کیفیت تضمینی برخوردار هستند. از دیگر عوامل موثر بر قیمت تخت کمجا می توان به سبک بکار رفته در سرویس خواب اشاره کرد. سبک های رایج و مورد استفاده در سرویس خواب شامل مدرن، کلاسیک و سلطنتی است. سایز و ابعاد تخت خواب در قیمت آن موثر می باشد. معمولا قیمت تخت کمجا دو نفره بیشتر از قیمت تخت یک نفره است. استحکام و کیفیت سرویس خواب در طول مدت زمان استفاده آن موثر می باشد. شما می توانید از تخت خواب های با کیفیت بالا در مدت زمان طولانی استفاده کنید. از طرفی با توجه به شرایط اقتصادی موجود قیمت تخت کمجا ثابت نیست. شما می توانید قبل از خرید تخت کمجا با مشاوران و کارشناسان فروش تماس بگیرید.