ویژگی های یک کابینت لاکچری
06
فوریه

ویژگی های یک کابینت لاکچری

کابینت لاکچری

ویژگی های یک کابینت لاکچری چیست؟ متفاوت و خاص بودن در سبک زندگی از ویژگی های اخلاقی هر انسانی می باشد و در مواردی مانند انتخاب لباس، دکوراسیون و چیدمان خانه، ماشین و … صدق می کند. آشپزخانه از نقاط مهم هر خانه محسوب می شود در واقع کانون توجه خانه ها می باشد، کابینت ها از عناصر اصلی و جدایی ناپذیر آشپزخانه ها محسوب می شوند که به نظم بخشیدن فضای آشپزخانه و دکوراسیون خانه تاثیر زیادی می گذارد برخی افراد به دنبال کابینت های لاکچری و لوکس برای آشپزخانه ی خود هستند تا جلوه ای خاص به فضای خانه بدهند. بنابراین اگر خواهان آشپزخانه ای لوکس و زیبا هستید پیشنهاد می شود که از کابینت های لاکچری برای آشپزخانه استفاده کنید. البته زیبا و لوکس دیده شدن آشپزخانه منوط به انتخاب درست مدل کابینت لاکچری می باشد که در ادامه ی این مقاله به آن می پردازیم.

مدل کابینت لاکچری با رنگ روشن

طرح کابینت ها به تنهایی موجب زیبایی آن نمی شود، رنگ کابینت ها از موارد مهمی است که به  کابینت ها جلوه ای خاص می بخشد کابینت هایی که به رنگ روشن هستند فضا را شاد تر نشان می دهند. رنگ مورد نظرتان برای کابینت های آشپزخانه از مهم ترین مواردی است که در انتخاب طرح کابینت ها تاثیرگذار است، اگر مایل هستید که رنگ کابینت ها ترکیبی از رنگ ها باشد توصیه می شود که از دو رنگ بیشتر برای ترکیب استفاده نکنید به دلیل اینکه باعث می شود فضای آشپزخانه شلوغ تر دیده شود. اگر آشپزخانه ی شما مساحت و روشنایی کمی دارد توصیه می شود که از کابینت های لاکچری که ترکیبی از رنگ های گرم و روشن هستند و یا ترکیبی از رنگ های سرد و گرم که رنگ گرم در آن ها بیشتر به کار رفته است استفاده کنید.

حتما این مطلب را بخوانید  مزایای استفاده از تخت تاشو

مدل های کابینت لاکچری در رنگ های تیره

کابینت هایی که به رنگ تیره مانند مشکی، زرشکی، قهوه ای و… هستند طرفداران خاص خود را دارند که جلوه ای خاص را به دکوراسیون خانه می بخشد. اگر مایل به ترکیب دو رنگ در کابینت ها هستید توصیه می شود از رنگ های مکمل برای این کار استفاده نمایید تا فضای آشپزخانه شکل متفاوتی به خود بگیرد.

نکات مهمی که باید قبل از سفارش و خرید کابینت های لاکچری به آن دقت کنید:

  1. قبل از خرید و یا سفارش کابینت های لاکچری باید به نوع و جنس کابینت ها دقت کنید که از چه متریالی برای ساخت آن استفاده شده است، به عنوان مثال برای ساخت آن از ام دی اف استفاده شده است و یا اینکه کابینت چوبی است.
  2. سبک و طرح کابینت آشپزخانه را از قبل انتخاب کنید برای این کار می توانید از یک کابینت ساز حرفه ای که مهارت و تجربه ی کافی در ساخت کابینت لاکچری دارد کمک بگیرید.
  3. اگر در زمینه ی طراحی دکوراسیون داخلی و کابینت ها تجربه و اطلاعات خاصی ندارید توصیه ما به شما این است که برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب از شرکتها و منابع معتبر در این زمینه مشورت و کمک بگیرید.

هنگامی که صحبت از کابینت های لاکچری ولوکس می شود منظورمان کابینت هایی هستند که مجلل بوده و دارای نقش و طرح های زیادی است و هم چنین برای ساخت آن از متریال و یراق آلات با کیفیت و مرغوب استفاده می شود.