درباره ما

درباره تیم دکوپازل


تولید, قسمت مهمی از فرآیند ارائه خدمات در حوزه دکوراسیون داخلی است. متریال درجه یک و نصب حرفه ای, به تنهایی نمی تواند تضمین یک محصول درجه یک باشد. مگر اینکه در یک فضای خاص, توسط دستگاه های مدرن و با نظارت QC تولید شود.

دفتر طراحی تیم دکوپازل, یکی از بزرگترین دفاتر طراحی دکوراسیون داخلی در تهران قلمداد می شود. با بیش از 10 طراح آرشیتکت حاظر در دو شعبه مجزای طراحی دکوپازل در خدمت هموطنان عزیز می باشد که به صورت حضوری پذیرای شماست.

مجموعه دکوپازل, بصورت تلفنی مشاوره رایگان به مشتریان خود ارائه میدهد. همچنین بدون دریافت بیعانه, برای مشتریانی که به نمایشگاه دکوپازل در شهرک صنعتی چهاردانگه مراجعه کنند, طراحی رایگان ارائه میدهد.

نقطه تمایز دیگر دکوپازل, نظارت واحد کنترل کیفیت در مراحل طراحی تا نصب هست. واحد QC نماینده کارفرما در مجموعه دکوپازل به حساب می آید. که نظارت کامل بر طراحی و تولید دارد و محصولاتی کاملا استاندارد تولید می کند.

به جرات می توان گفت که دکوپازل در مقایسه با کیفیت خدمات و کیفیت متریال مصرفی, مناسب ترین قیمت را در بین همکاران خود در پایتخت دارد. پس با اطمینان خاطر می توانید سفارش تان را ثبت کنید.

مهندس ملک محمدی (کنترل کیفیت)

مهندس ملک محمدی

کنترل کیفیت

مهندس پازوکی (مدیر تولید)

جناب آقای پازوکی

مدیر تولید

مهندس کریمایی (مدیر تیم طراحی)

خانم مهندس کریمائی

مدیر تیم طراحی

مهندس برفه ای (مدیر عامل)

مهندس برفه ئی

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

مشتریان ما چی میگن ؟

سوالی دارید؟ در واتساپ  با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم