طراحی کابینت

کابینت مدرن

در دسته بندی کلی کابینت, به دو دسته ی کابینت مدرن و کابینت کلاسیک میرسیم. کابینت کلاسیک به دسته ای از کابینت ها اطلاق میشود که در آن, درب ها, نما ها و سایر اِلِمانهای ظاهری, بصورت ابزار خورده است که یا توسط نجار روی چوب اجرا میشود و یا توسط دستگاه های سی ان سی, روی ورق های ام دی اف و …. ایجاد میشود و پس از آن با روکش های متنوع پی وی سی یا حتی روکش چوب,  و یا رنگ پوشانده میشود. غیر از این نوع کابینت, هر نوع دیگری که باشد با نام کلی کابینت مدرن شناخته میشود.

چند نمونه از پروژه های کابینت مدرن از دکوپازل

کابینت کلاسیک

در دسته بندی کلی کابینت, به دو دسته ی کابینت مدرن و کابینت کلاسیک میرسیم. کابینت کلاسیک به دسته ای از کابینت ها اطلاق میشود که در آن, درب ها, نما ها و سایر اِلِمانهای ظاهری, حکاکی شده و ابزار خورده است که یا توسط نجار روی چوب اجرا میشود و یا توسط دستگاه های سی ان سی, روی ورق های ام دی اف و …. ایجاد میشود و پس از آن با روکش های متنوع پی وی سی یا حتی روکش چوب,  و یا رنگ پوشانده میشود. غیر از این نوع کابینت, هر نوع دیگری که باشد با نام کلی کابینت مدرن شناخته میشود.

برای اطلاع از قیمت کابینت  کلیک کنید و برای گرفتن مشاوره در طراحی و یا اطلاعات کابنت های مختلف مانند کابینت مدرن و یا کابینت کلاسیک  کلیک کنید

چند نمونه از پروژه های اجرا شده کابینت کلاسیک از دکوپازل

کابینت کلاسیک
کابینت مدرن
کابینت کلاسیک
کابینت مدرن
سوالی دارید؟ در واتساپ  با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم